Hizmetlerimiz

Zemin Silme

Firmamız, ev-ofis temizliğinin yanı sıra çok geniş bir yelpazede bir çok alanda temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Fabrika Temizliği, Yat Temizliği, Okul, Yurt Temizliği, Restaurant Temizliği, Hastane, Banka, Otel Temizliği gibi bir çok alanda hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

 

Geniş zeminlerde (Okul,Hastane,Otel) temizlik uygulamamızı HTC Twister ile yapmaktayız.

Twister milyarlarca mikroskobik elmas parçacığını barındıran yer pedleri ile kimyasal kullanmaksızın zeminleri temizleyen ve parlatan %100 hijyenik temizlik sistemidir.

Twister kullanımı çok yaygın olan mozaik, doğal taş, beton, vinil ve epoksi zeminlerde kullanmaktayız. Twister mat, aşınmış zeminlerinizi temiz, parlak ve pırıl pırıl cilalanmış hale getirmekteyiz.

Twister ped üzerindeki elmas parçacıkları zeminde etkili bir temizlik yapmakla kalmaz aynı zamanda zemini cilalar, zemindeki parlaklığı korur ve parlatır.

Sandart uygulamada derinlemesine temizlik ve yüzey hazırlığı diğer uygulama ile aynı temizlik sıklığında ve süresinde gerçekleştirilir. Aynı iş için ekstra çalışma zamanına ve efora ihtiyaç duyulmaz. Sadece ped'in değiştirilmesi ve çalışmaya devam edilmesi yeterlidir. Günlük temizlikte aynı işlemin yapılması esnasında derinlemesine temizlik ve yüzey hazırlama arasında yüzeyde yürünebilir, bu safhaların tamamlanmasında işlem süresini doğrudan etkiler.


TWISTERI HANGİ YÜZEYLERDE KULLANIYORUZ:


Doğal taşlarda, Terrazzo zeminlerde, Vinil zeminlerde, Linoleum zeminlerde, Seramik ve fayans zeminlerde, Kaucuk Zeminlerde, Doğal Zeminlerde .

Twister perakende grubu ile rutin temizlik zemin yüzeylerinizi her gün olabilecek en iyi standarla tutmanızı sağlıyoruz.

AVANTAJLARI:

• Olağanüstü temizlik

• Yüksek parlaklık seviyesi • Cila, vaks ya da periyodik bakım gerektirmez

• Kimyasal-deterjan gerektirmez, sadece su ile temizlik yapılır (alerjisi olanlara özel).

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım