Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Temizlik şirketleri sektöründe titiz ve güvenilir temizlik anlayışımız ile değerli müşterilerimizin evlerine etkili ve ferah bir temizlik hizmetleri sunuyoruz.

 

Ev Temizliği ile Banyolar, Lavabolar, Küvetleriniz, Mutfağınız, Avizeleriniz, Parkeleriniz, evinizin her köşesi işinde uzman olan geniş kadromuz ile titiz bir şekilde temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünleri kullandığımızda çocuklarınız evin her köşesinde huzurla dolaşabilir. Tecrübeli personellerimiz ve kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Herkes, evinin düzenli ve pırıl pırıl olmasını ister. Evdeki dağınıklığı toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır. Evinizi neredeyse dip köşe temizlersiniz, fakat ertesi gün baktığınızda ortalıkta temizlikten eser yoktur. Rutin olarak tekrarlanan bu kabus, ister istemez sizi ev temizliğinden soğutur.

Günlük hayat koşuşturmacasına hatta kendinize bile zaman ayıramazken, ev temizliğinde geçen süreyi düşününce temizlik adeta sizin için bir kabus olur. İçinizdeki ses bir yandan ‟Boş ver temizlik şirketi araştır’’ derken, diğer yandan ‟ Zaten benim yaptığım gibi yapamazlar. Sonra tekrardan ben temizlik yapacaksam ne anlamı var, hem cebime hem zamanıma yazık’’ diye düşünürsünüz.

Bizler, “Sizin eviniz,bizim evimizdir.’’ anlayışıyla, tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayla çalışacak olan kadromuzla her çeşit temizlik hizmetini sizlere sunmak için buradayız.

Standart iş üniformasına sahip görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği hizmeti olan profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma” telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış temizlik görevlileri, tüm temizlik kimyasallarını,  sünger ya da bez gibi malzemeleri yanında getiriyor.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım